Piešķirts 6 miljonu eiro finansējums jaunas tehnikas iegādei un autoparka paplašināšanai!

Piešķirts 6 miljonu eiro finansējums jaunas tehnikas iegādei un autoparka paplašināšanai!

Esam patiesi gandarīti, ka mūsu darbs un godprātīgā attieksme ir rezultējusies veiksmīgā sadarbībā ar Swedbank, saņemot 6 miljonu eiro finansējumu jaunas, specializētās meža tehnikas iegādē, tādējādi būtiski stiprinot savu konkurētspēju gan vietējā, gan eksporta tirgū.

“Piešķirtais finansējums, ko pakāpeniski investējam uzņēmuma attīstībā no pērnā gada nogales, sniedz mums iespēju atteikties no ārpakalpojumiem un īstenot ekonomiski izdevīgāku uzņēmējdarbību, garantējot visaugstākos ieņēmumus no meža apsaimniekošanas mūsu sadarbības partneriem. Jau šobrīd ar iegādāto tehhniku, spējam daudz efektīvāk plānot savu darbu, nodrošināt vēl ilgstpējīgāku meža apsaimniekošanu, spējot paveikt jebkuru ar mežsaimniecību saistīto darbu pašu spēkiem - no meža atjaunošanas, kopšanas līdz pat cirsmu iegādei un to izstrādei, un enerģētiskās šķeldas ražošanai,” komentē “Meža Enerģija” vadītājs Artis Šteinbergs.

Meža Enerģijas darbības un produkcijas kvalitāti apstiprina starptautiski atzīti un prestiži mežsaimniecības nozares sertifikāti – FSC meža apsaimniekošanas un SBP ilgtspējīgas biomasas sertifikātiem, kam pievienojušies arī koksnes piegādes ķēdes sertifikāts FSC-CoC un SBE. 2022. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 10 miljonus eiro, kāpinot to par vairāk nekā 6 miljoniem salīdzinot ar 2021. gadu.

22.08.2023, Meža Enerģija